עיבוי שפתיים, מילוי שפתיים , עיצוב חיוך, תיקון אסימטריה ואדריכלות שפתיים

ניתן לעבות, להדגיש ולשנות צורתן של שפתיים בצורה זמנית שאיננה מצריכה ניתוח, באמצעות חומרי מילוי שונים
אם טרם החלטת על ניתוח מסיבות שונות והינך מעוניינת בשינוי מראה שפתייך, בעיבויין, הדגשתן, הגדלתן והדגשת קווי המתאר שלהן. אפשר יהיה לטפל ולהשיג תוצאה שתהיי מרוצה ממנה לתקופה של כחצי שנה באמצעות שימוש בחומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית. השפתיים הן אזור עשיר בכלי דם. לכן, קצב ספיגת החומרים הזמניים הנפוצים בשימוש אסתטי מוגבר.

מילוי שפתיים: אופן והליך הטיפול

במהלך הדגשת שפתיים לא ניתוחית יזריק הרופא המטפל חומצות היאלורוניות המתאימות לשפתייך (לעתים יהיה צורך בהזרקת חומרי הרדמה מקומיים לפני). חומרים אלו הינם חומרים זמניים והפיכים לחלוטין ולכן רמת הבטיחות בשימוש בחומרים אלו גבוהה מאד.

לציין, עדיין קיימים רופאים (בדרך כלל ותיקים) המשתמשים בחומרים להזרקה קבועים כגון: סיליקון רפואי.

דעתנו המקצועית היא חד משמעית לא להתפתות לעלות הנמוכה של החומרים הקבועים, משום שהסיבוכים בשימוש בחומרים אלו קשים ולעתים התוצאה קטסטרופלית. בייחוד לאחר כשלוש-ארבע שנים כשהסיליקון נודד בפנים או לכל הפחות מעוות את צורת השפתיים. במקרים אלו אין מנוס מלעבור ניתוח לסילוק הסיליקון והריקמה הדלקתית, כרונית שעוטפת את הסיליקון על מנת להחזיר לשפתיים מראה אסתטי וסימטרי.

חומצה היאלורונית – תהליך ההחלמה

אחרי טיפול של הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים ניתן לראות מייד את תוצאות הטיפול. כשבועיים אחרי הטיפול יש צורך לבוא לעוד פגישה עם הרופא לביקורת ולטאצ’ אפ כדי לסדר דברים אם יש צורך. אחרי שבועיים החומצה ההיאלורונית נמטעת במקום שלה. כדי לוודא את הצלחת הטיפול הרופא המטפל משאיר בדרך כלל כעשרים אחוז מהחומר לפגישת הביקורת. בפגישת הביקורת הרופא יעשה טאץ’ אפ הסופי שבו הוא ישתמש בחומר הנותר על מנת לתקן אסימטריות קלות.

ד”ר אבי ממלידר – רפואה אסתטית

בוטוקס בשפתיים

יצירת קשר

קבלו מבצעים ומידע על החידושים האחרונים בתחום