עיבוי שפתיים

Home » עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים, מילוי שפתיים , עיצוב חיוך, תיקון אסימטריה ואדריכלות שפתיים

ניתן לעבות, להדגיש ולשנות צורתן של שפתיים בצורה זמנית שאיננה מצריכה ניתוח, באמצעות חומרי מילוי ובוטוקס.

למי מתאים הטיפול?

אם טרם החלטת על ניתוח מסיבות שונות והינך מעוניינת בשינוי מראה שפתייך, בעיבויין, הדגשתן, הגדלתן והדגשת קווי המתאר שלהן. אפשר יהיה לטפל ולהשיג תוצאה שתהיי מרוצה ממנה לתקופה של כחצי שנה באמצעות שימוש בבוטוקס וחומצה היאלורונית. השפתיים הן אזור עשיר בכלי דם. לכן, קצב ספיגת החומרים הזמניים הנפוצים בשימוש אסתטי מוגבר.

מילוי שפתיים: אופן והליך הטיפול

במהלך הדגשת שפתיים לא ניתוחית יזריק הרופא המטפל חומצות היאלורוניות המתאימות לשפתייך (לעתים יהיה צורך בהזרקת חומרי הרדמה מקומיים לפני). חומרים אלו הינם חומרים זמניים והפיכים לחלוטין ולכן רמת הבטיחות בשימוש בחומרים אלו גבוהה מאד.

לציין, עדיין קיימים רופאים (בדרך כלל ותיקים) המשתמשים בחומרים להזרקה קבועים כגון: סיליקון רפואי.

דעתנו המקצועית היא חד משמעית לא להתפתות לעלות הנמוכה של החומרים הקבועים, משום שהסיבוכים בשימוש בחומרים אלו קשים ולעתים התוצאה קטסטרופלית. בייחוד לאחר כשלוש-ארבע שנים כשהסיליקון נודד בפנים או לכל הפחות מעוות את צורת השפתיים. במקרים אלו אין מנוס מלעבור ניתוח לסילוק הסיליקון והריקמה הדלקתית, כרונית שעוטפת את הסיליקון על מנת להחזיר לשפתיים מראה אסתטי וסימטרי.

חומצה היאלורונית: ההחלמה

את תוצאת עיבוי השפתיים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית רואים מיד בתום הטיפול, בדרך כלל יבקש הרופא המטפל להיפגש אתך לטאץ' אפ ולביקורת לאחר כשבועיים. ארבעה עשר יום הינו זמן מספק לחומצה היאלורונית ולרקמה להתרגל ולהיטמע. על מנת להבטיח את שביעות רצונך בדרך כלל ישאיר הרופא כעשרים אחוז מהחומר לפגישת הביקורת. בטאץ' אפ ישתמש הרופא בחומר הנותר על מנת לתקן אסימטריות קלות.