תיקון עיגולים שחורות מתחת לעיניים ללא ניתוח

כשרואים שקעים מתחת לעינים או עיגולים שחורים מסביב לעיניים   אז יש מראה מבוגר ועייף ולא מראה צעיר ורענן. השחור הוא למעשה צל שנמצא בין עצמות הלחיים ועד העפעפיים.
מראה של שקעים מתחת לעיניים נובע במקרים מסוימים ממבנה מולד או במקרים אחרים המקרים, מתהליך טבעי שבו עם השנים שכבת השומן התת-עורי הולכת ונספגת ומתמעטת.
נוסף לזה העיניים נראות שקועות כשהעור מתחת לעיניים כהה מצבע העור הרגיל וזה מעניק לעיניים מראה עייף. כהות זו הינה למעשה הצל של העפעף התחתון שמוטל בשקע.
במקרים אחרים רואים כהות מתחת ומסביב לעיניים גם בלי קיום שקע. הכהות נגרמת בגלל מצב של עור דק שדרכו רואים השתקפות של כלי הדם השטחיים. מצב נוסף של שחור מתחת או מסביב לעיניים נגרם בגלל מהיפר פיגמנטציה של העור שנגרמת בגלל גורמים כמו חשיפה לשמש,  נטייה גנטית,  שינויים הורמונליים, תזונה לקויה ועוד.

נשים וגברים רבים משלימים עם העובדה שעל פניהם סימנים כהים מתחת לעיניים וחיים בשלום עם הערות על המראה העייף שלהם למרות שבפועל הם ישנים מצוין. חלק מהאנשים מתגעגעים לימי נעוריהם ולמראה רענן. כיום בטיפול פשוט ותוך מספר דקות, ברוב המקרים ניתן לפתור את הבעיה.

עיגולים שחורים בעיניים – הטיפול

ד”ר ממלידר משתמש בטכניקות מתקדמות לטיפול בבעיית ההצללות מתחת לעיניים או למילוי השקעים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים. באמצעות חומרי מילוי זמניים על בסיס חומצה היאלורונית מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי כמו גם ה CE האירופאי וה FDA האמריקאי, שכן מדובר באזור בו העור דק ועדין במיוחד. יש גם להתחשב בכלי הדם השטחיים והרבים בקירבת העין.
 
חומרי המילוי האלה הם חומרים עדינים במיוחד והשימוש בהם נעשה באזורים בהם נדרשים מיומנות ודיוק.
 
התהליך כולל את חיטוי האזור ואחרי זה הזרקת חומר מילוי מתאים בטכניקה המתאימה. אחרי שהאזור השקוע מתמלא מחדש, הוא מואר טוב יותר ויש בו פחות השתקפות של כלי דם וצבע כהה.
כל התהליך הוא תהליך קצר.

עיגולים שחורים – בטיחות

ד”ר ממלידר משתמש בטכניקת המיקרו-קאנולה שהיא צינורית זעירה בעלת קצה מעוגל שבאמצעותה מוחדרים חומרי המילוי בצורה בטוחה ומבלי לפגוע ברקמה העדינה. בעזרת השימוש בצינורית במקום שימוש במחט ניתן כמעט ולהבטיח שהטיפול יהיה ללא שטפי דם וללא חבורות. הטיפול בטוח לחלוטין ונטול כאב  (ניתן גם להוסיף הרדמה מקומית לפי דרישה).

עיגולים שחורים – התוצאה

תוצאת הטיפול נראית מייד בתום ההליך שנמשך כמספר דקות בלבד. התוצאה המתקבלת מצעירה את מראה הפנים ומקנה להם מראה רענן.

בשימוש בחומרים מאושרים כמתואר התוצאה נשמרת לתקופה של עד כשנתיים.

 

עיגולים שחורים בעיניים

הרשמו לניוזלטר שלנו

קבלו מבצעים ומידע על החידושים האחרונים בתחום