הרמת עפעפיים

Home » הרמת עפעפיים


הרמת עפעפיים, תיקון הצללות שחורות מתחת לעיניים ללא ניתוח

 טיפול בעפעפיים נפולותשקעים מתחת לעיניים או עיגולים שחורים בעיניים הן הצללות המתפרשות מתחת לעפעף התחתון ומעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים אשליה של כהויות סביב העיניים ויוצרים מראה נטול רעננות, עייף ומבוגר.
שקעים מתחת לעיניים נובעים בחלק מהמקרים ממבנה מולד או ברוב המקרים, מתהליך טבעי שבו שכבת השומן התת-עורי הולכת ונספגת ומתמעטת עם השנים.
בנוסף, כאשר העור שמתחת לעיניים כהה מהעור הרגיל, העיניים נראות כאילו הן שקועות. כהות זו הינה למעשה הצל של העפעף התחתון שמוטל בשקע.
במקרים אחרים קיימת כהות באזור זה מבלי שקיים שקע. כהות זו נובעת לרוב מהעובדה שהעור שבשקע דק וכלי הדם השטחיים שמתחתיו משתקפים דרכו או מהיפר פיגמנטציה של העור שמקורה במספר גורמים: נטייה גנטית, חשיפת יתר לשמש, שינויים הורמונליים, תזונה לקויה ועוד.

נשים וגברים רבים משלימים עם העובדה שעל פניהם סימנים כהים מתחת לעיניים וחיים בשלום עם הערות על המראה העייף שלהם למרות שבפועל הם ישנים מצוין. חלק מהאנשים מתגעגעים לימי נעוריהם ולמראה רענן. כיום בטיפול פשוט ותוך מספר דקות, ברוב המקרים ניתן לפתור את הבעיה.

עיגולים שחורים בעיניים – הטיפול

ד"ר ממלידר משתמש בטכניקות מתקדמות לטיפול בבעיית ההצללות מתחת לעיניים או למילוי השקעים וטשטוש כהויות מתחת לעיניים. באמצעות חומרי מילוי זמניים על בסיס חומצה היאלורונית מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי כמו גם ה CE האירופאי וה FDA האמריקאי, שכן מדובר באזור בו העור דק ועדין במיוחד. יש גם להתחשב בכלי הדם השטחיים והרבים בקירבת העין.
חומרים אלו עדינים במיוחד ומיועדים בעיקר לאזורים בהם נדרשים דיוק ומיומנות.
התהליך קצר וכולל חיטוי האזור והזרקת חומר המילוי בטכניקה המתאימה. כאשר האזור השקוע מתמלא מחדש, הוא מואר טוב יותר והצללים שבו מתמעטים.

עיגולים שחורים – בטיחות

הטיפול בטוח לחלוטין. ד"ר ממלידר משתמש בטכניקת המיקרו-קאנולה, צינורית זעירה בעלת קצה מעוגל שבאמצעותה מוחדרים חומרי המילוי בצורה בטוחה ומבלי לפגוע ברקמה העדינה. בעזרת השימוש בצינורית במקום שימוש במחט ניתן כמעט ולהבטיח שהטיפול יהיה ללא שטפי דם וללא חבורות.

עיגולים שחורים – התוצאה

הטיפול נטול כאב (ניתן גם להוסיף הרדמה מקומית לפי דרישה) והתוצאה נראית מייד בתום הטיפול שנמשך כמספר דקות בלבד. התוצאה המתקבלת מצעירה את מראה הפנים ומקנה להם מראה רענן.

בשימוש בחומרים מאושרים כמתואר התוצאה נשמרת לתקופה של עד כשנתיים.