פיסול פנים

Home » פיסול פנים

פיסול פנים – שילוב ההזרקות, החומרים השונים והחוטים

פיסול פנים נעשה באמצעות  פרוצדורה רפואית פשוטה שמחזירה לפנים את הנפח ואת הפרופורציות , התהליך של עיצוב תווי הפנים יכול להתבצע במקרים רבים גם ללא ניתוח. עם הגיל רבים סובלים מעור רפוי ומדולדל , מראה של שקעים בפנים שנמצאים במיוחד באזור הלחיים ומתחת לעיניים. דבר המשווה מראה מבוגר יותר, לפעמים למראה עייף או וכועס.

בעזרת פרוצדורה רפואית פשוטה ומהירה שלא כרוכה בכאב. אפשר  עכשיו להחזיר לפנים את הנפח שנעלם ולהתאימו ליחסים הנכונים בין חלקי הפנים לפי הגיל והמין . נוסף לזה  אפשר להוסיף לפנים עוד נפח בכמה אזורים כמו באזור הלחיים כדי להדגיש את עצמות הלחיים או  באזור השפתיים כדי להפוך את השפתיים למראה חושני יותר, אפשר גם לבנות מחדש את הקו הלסת התחתונה, טיפול נוסף הוא החזרת נפח מסביב לעיניים כדי  להסתיר שקעים וצלליות שחורות מתחת לעיניים שמשוות לפנים מראה זקן ועייף.

יש הרבה אפשרויות לביצוע עיצוב פנים והכל ללא ניתוח, ללא צורך בהרדמה כללית ובתוך דקות ספורות.
לתהליך של פיסול פנים עושים שימוש בקנולה. הקנולה דומה למחט אבל היא עגולה בקצה ועם חור בצד, כך שכדי להכניס אותה מתחת לעור צריכים לעשות פתח קטן עם מחט רגילה – חור קטן בצדי הפנים. מנקודה אחת אפשרי למלא ולהגיע כמעט לחצי פנים. פשוט מעבירים את הקנולה מתחת לעור בכל מני כיוונים ומזריקים חומר למילוי.
פרוצדורה פשוטה, ללא הרדמה כללית. הקנולה מפרידה בין הרקמות ולא פוגעת בהם, כך שהסיכוי לשטף דם כמעט נעלם, וברוב המקרים אף אין אדמומיות ואין נפיחות.

לציין, שהפתח שנוצר ע״י המחט נסגר עוד לפני סיום הטיפול,כך שאין שום סימני הזרקה .

מילוי פנים, הדגשת לחיים

מתאים לכל אישה ,נותן מראה נשי, סקסי, מצעיר מיידית את מראה הגיל לפחות ב 5 שנים.
אפקט של מיני ליפט עוזר להסתיר קמטים בצדי האף, הקמטים האלו נוצרו בשל גרביטציה, בפיסול או הדגשת לחיים אנו מחזירים את הרקמות למקומם, וזה עוזר נגד קמטים בצדי האף.

עיצוב סנטר

שיטה פשוטה, מסתירה שקעים  בצדי הסנטר ,
לאנשים  שסובלים ממראה של סנטר קצר מאוד אפשרי לגמרי לשנות את הפרופורציות בפנים. משתמשים בחומרים זמניים בעזרת קנולה. בגלל שבאופן זה ההזרקה עמוקה החומר נשאר יותר משנה.

הרמת גבות

תוך  דקות ספורות ,ללא ניתוח אפשרי להרים את הגבות, לתת לגבה צורה נכונה, לפתוח  חלק לטרלי של העין.
הכל בעזרת חומר מילוי מתאים שמוזרק על ידי קנולה שלא פוגעת ברקמות רכות, הטיפול ללא כאב והוא קצר.
מומלץ מאוד למלא את השקעים בצדי העיניים. בפרופיל באזור הזה צורת הפנים צריכה להיות דומה לאות  "s".

בנית קו הלסת תחתונה

עם השנים החלק האמצעי של הפנים ״נוזל״ למטה בגלל הגרביטציה והחלשות המבנים השונים בפנים. קו הלסת התחתונה הופך להיראות לא ישר, לא מוגדר ולא מוצק. יש מין בליטות ושקעים. לפעמים גם אין גבול ברור בין פנים וצוואר. אפשרי בעזרת חומר מילוי לישר את קו הלסת התחתונה, לבנות מחדש את זוויות הלסת .פעולה פשוטה זו נותנת מראה צעיר יותר. ובשילוב עם החוטים מאפשר להשיג תוצאה לאורך זמן – שנים.

טיפולים נוספים שקשורים למבנה הפנים הם ניתוח הצמדת אוזניים שהוא ניתוח פשוט למי שיש להם אוזניים בולטות וגם ניתוח הרמת עפעפיים למניעת מראה של עפעפיים נפולות.