מה הן זריקות סידן? 

Calcium hydroxylapatite הוא החומר הכבד ביותר מבין חומרי המילוי לפנים. דוגמא לזריקות סידן היא רדיאס.

סידן נמצא באופן טבעי בעצמות האדם ו Calcium hydroxylapatite היא תרכובת דמויית מינרל ולעתים קרובות משמשת למילוי: 

  • קמטים מתונים עד חמורים, סטטיים בפנים כגון קפל אף-פה וקווי מריונטה
  • לשיפור מלאות הלחיים ותווי פנים אחרים, לדוגמא להדגשת קו הלסת.
 
Calcium hydroxylapatite מופק בצורה ביוסינתטית, כך שהמוצרים אינם מופקים מבעלי חיים ובצורה זו מופחת הסיכון לתגובה אלרגית ולא נדרשת בדיקת עורסוג זה של מילוי עורי ידוע ביצירת תוצאה טבעית מאוד, אינו נודד בפנים, ותופעות הלוואי הן נדירות. המזרק מתאים גם לשימוש מיוחד באנשים עם HIV חיובי הסובלים מאיבוד נפח מואץ בפנים. כתוצאה של הטיפול התרופתי עם תכשירים אנטי רטרו וירוס. 

עלויות זריקות הסידן:

המחיר של הרדיאס הוא גבוה ממחיר החומצות ההיאלורוניות. המזרק גם מגיע בכמות של 1.5 מ״ל ובד״כ התוצאה נשמרת לשנה וחצי. הרופא שלך יקבע את הכמות הנדרשת ואת העלות לפי מטרותיך. 

 להיות בטוח: בחר מקצועי 

אמנם מילוי נפח בפנים והחזרת נפח לרקמות הוא הליך מהיר,  שיכול לייצר שיפור ניכר בשחזור מלאות הפנים ומראה צעיר יותר, יעילות הטיפול ושימוש בטוח בחומרים מחייבים לפנות לרופא עם הכשרה מיוחדת והבנה מעמיקה של האנטומיה של הפנים. רופא כזה יכול להמליץ ​​ולהזריק מילוי מתאים ובכך להוזיל משמעותית עלויות כמו גם להבטיח תוצאות ולשמור על בטיחות הטיפול

בבחירת רופא שבקיא בניתוחי פנים לטיפול  עם זריקות הסידן את/ה מבטיח שהטיפול שלך יבוצע על ידי מישהו שיש לו הכשרה לא רק בטיפולי הזרקה, אלה בכל הסוגים של הטיפולים להתחדשות הפנים – טיפולים ניתוחיים וללא ניתוח, לפי מטרותיך ובהתאמה אישית. 

איך זריקות סידן עובדות? 

ספירות מבוססות סידן  מורחפות בג’ל על בסיס מים ליצירת calcium hydroxyapatite. ראוי לציין שמילוי עורי עם חומרים כאלו היה בשימוש ראשון ברפואת שיניים ועדיין משמש לבניית עצמות לקראת השתלה ובניתוח שחזור ויש לו רקורד בטיחות ארוך. למעשה, זהו החומר הראשון שקיבל את אישור ה FDA האמריקאי.

 כמו חלק משאר חומרי המילוי לעור – אלו החצי קבועים, ה Calcium hydroxylapatite מכיל חלקיקים קטנים שפועלים בדומה לפיגום ומהווים שלד. הקולגן שלך גדל על ולתוך השלד הזהלאורך הזמן,  החלקיקים לאט לאט מתפוגגים לתוך יונים של סידן ופוספט באמצעות תהליכים מטבוליים נורמליים.

 
הזרקות למצח

לפגישת התאמה וייעוץ אישי עם ד"ר אבי ממלידר.

*הפגישה ללא התחייבות