פיסול פנים

דף הבית > פיסול פנים

פיסול פנים – שילוב ההזרקות, החומרים השונים והחוטים

זוהי פרוצדורה רפואית שמחזירה לפנים את היחסים והנפחים ,זה תהליך עיצוב תווי פנים ללא ניתוח. עם הגיל רבים סובלים מדלדול ורפיון העור, שקעים בפנים, במיוחד מתחת לעיניים ובאזור הלחיים. דבר המשווה מראה מבוגר יותר, לפעמים למראה עייף או וכועס.

בעזרת פרוצדורה פשוטה , מהירה, לא כרוכה בכאב. אפשרי עכשיו להחזיר לפנים את הנפח שנעלם ולהתאימו ליחסים הנכונים בין חלקי הפנים לפי הגיל והמין . בנוסף, אפשרי לתת לפנים נפח נוסף למשל באזור השפתיים ולעשות אותם חושניות יותר, או להדגיש את עצמות הלחיים ו/או לבנות מחדש את הקו הלסת התחתונה ו/או להשיב נפח אובד מסביב לעיניים, להסתיר שקעים ושחור מתחת לעין.

הרבה אפשרויות והכל ללא ניתוח, ללא צורך בהרדמה כללית ובתוך דקות ספורות.
לתהליך פיסול פנים משתמשים בקנולה. היא דומה למחט ,אך עגולה בקצה וחור נמצא בצידה, כך שכדי להכניס אותה מתחת לעור צריכים לעשות פתח קטן עם מחט רגילה – חור קטן בצדי הפנים. מנקודה אחת אפשרי למלא ולהגיע כמעט לחצי פנים. פשוט מעבירים את הקנולה מתחת לעור בכל מני כיוונים ומזריקים חומר למילוי.
פרוצדורה פשוטה, ללא הרדמה כללית. הקנולה מפרידה בין הרקמות ולא פוגעת בהם, כך שהסיכוי לשטף דם כמעט נעלם, וברוב המקרים אף אין נפיחות ואין אדמומיות.

לציין, שהפתח שנוצר ע״י המחט נסגר עוד לפני סיום הטיפול,כך שאין שום סימני הזרקה .

מילוי פנים, הדגשת לחיים

מתאים לכל אישה ,נותן מראה נשי, סקסי, מצעיר מיידית את מראה הגיל לפחות ב 5 שנים.
אפקט של מיני ליפט עוזר להסתיר קמטים בצדי האף, הקמטים האלו נוצרו בשל גרביטציה, בפיסול או הדגשת לחיים אנו מחזירים את הרקמות למקומם, וזה עוזר נגד קמטים בצדי האף.

עיצוב סנטר

שיטה פשוטה, מסתירה שקעים  בצדי הסנטר ,
לאנשים  שסובלים מסנטר קצר מאוד אפשרי לגמרי לשנות את הפרופורציות בפנים. משתמשים בחומרים זמניים בעזרת קנולה. בגלל שבאופן זה ההזרקה עמוקה החומר נשאר יותר משנה.

 

הרמת גבות

תוך  דקות ספורות ,ללא ניתוח אפשרי להרים את הגבות, לתת לגבה צורה נכונה, לפתוח  חלק לטרלי של העין.
הכל בעזרת חומר מילוי שמוזרק ע׳׳י קנולה שלא פוגעת ברקמות רכות, טיפול קצר ולא כאב.
מומלץ מאוד למלא את השקעים בצדי העיניים. בפרופיל באזור הזה צורת הפנים צריכה להיות דומה לאות  "s".

בנית קו הלסת תחתונה

עם השנים החלק האמצעי של הפנים ״נוזל״ למטה בגלל הגרביטציה והחלשות המבנים השונים בפנים. קו הלסת התחתונה הופך להיראות לא ישר, לא מוגדר ולא מוצק. יש מין בליטות ושקעים. לפעמים גם אין גבול ברור בין פנים וצוואר. אפשרי בעזרת חומר מילוי לישר את קו הלסת התחתונה, לבנות מחדש את זוויות הלסת .פעולה פשוטה זו נותנת מראה צעיר יותר. ובשילוב עם החוטים מאפשר להשיג תוצאה לאורך זמן – שנים.

טיפולים נוספים שקשורים למבנה הפנים הם ניתוח הצמדת אוזניים שהוא ניתוח פשוט למי שיש להם אוזניים בולטות וגם ניתוח הרמת עפעפיים למניעת מראה של עפעפיים נפולות.